Kĺzavé padáky

Sky Country: SCOOTER

Scooter je moderné high B krídlo pre pilotov, ktorí už majú skúsenosti s termikou a nálet aspoň 60 hodín.

Sky Country: DISCOVERY-5

En-B klzák. Vytvorený pre pilotov po výcviku, ktorí majú viac ako 20 letových hodín. Tiež môže byť použitý na motorové lety.

SkyCountry: Muscat-3

Školské krídlo En-A kategórie. Ideálne pre prvé kroky v paraglidingu.

Mercury

Mercury - závodné krídlo firmy Axispara, neustále zdokonaľované a o jeho úspechu svedčia výsledky v SP a majstrovstiev sveta.

Mercury Sport

Axis Mercury Sport je vysoko-výkonný dvoj-radový klzák, určený zkúseným XC pilotom a pilotom lietajúcim závody.

Venus 4

Axis Venus 4 - model 2014, kĺzavý padák, ktorý zdvihá už aj tak vysokú latku kategorie performance. Veľkosti S, M, L (certifikovaná normou CEN D).

Vega 5

Axis Vega 5 nový športový klzák EN - C, určený pre stredne skúsených XC pilotov. Výnimočnosť tohto krídla spočíva v tom, že jeho Light verzia je testovaná ako EN - B! To ho radí do absolútnej výkonnostnej špičky v kategórii štandart čo Vám dáva veľkú výhodu pri boji o víťazstvo. Nejde o klasické Béčko, svojim výkonom a chovaním sa jedná o veľmi výkonné Cečko nevhodné pre pilota, ktorý prechádza z EN - A alebo EN - B klzákov.

Pluto 3

Pluto 3 je padákový klzák kategorie strednej výkonosti EN-B. Je navrhnutý ako UNIVERZÁLNE krídlo určené pre volné lietánie a súčasne veľmi vhodné i pre lietanie s motorom. Krídlo je určené predovšetkým pre začiatočníkov (motorových aj bezmotorových), ktorí práve absolvovali školu paraglidingu a chcú sa v svojom športe ďalej rozvíjať, avšak rovnako dobre poslúži i skúsenejším pilotom na preletoch.

Comet 3

Axis Comet 3 je nový moderný padákový klzák určený pre začínajúcich pilotov preletárov, s vysokou mierou pasívnej bezpečnosti - certifikovaný v EN-B / LTF-B.

Compact 3

Compact 3 - spoľahlivý štandart padáčik ideálny do školy (norma CEN A), vyrába sa vo veľkostiach S,M,L.

Padáky firmy Airdesign

Sme dovozca paraglidingovej výbavy firmy Airdesign.